Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Piątek, 7 stycznia 2005

Zbigniew Spruch kompletuje grupę


Jestem już domówiony z jednym sponsorem. To firma Laufer, która ma w Polsce kilka szwalni, a z jej wyrobów korzysta min. Armani - mówi Zbigniew Spruch, który tworzy kolarską grupę zawodową.

Grupa będzie startowała jako Continental Team, a jeżeli jednym ze sponsorów będzie firma włoska w składzie znajdzie się dwoje kolarzy z Półwyspu Apenińskiego. Poza tym drużynę na ten moment tworzy dziesięciu zawodników, między innymi: Grzegorz Rosoliński, Artur Krasiński, Krzysztof Szafrański, Krzysztof Kuźniak, Piotr Formicki i Mariusz Kowal. Dwaj ostatni będą jeździli przede wszystkim w zawodach MTB. Za tę sekcję będzie odpowiedzialny Kazimierz Prokopyszyn - wychowawca Sprucha. Dyrektorem sportowym od szosy zostanie Dariusz Wojciechowski (mistrz Polski z 1996 roku), a drugim menadżerem obok Sprucha, Sławomir Chrzanowski (olimpijczyk z Atlanty).


Na prośbę PZKolu w ekipie znajdzie się też dwóch młodych torowców przygotowujących się igrzysk w Pekinie na średnim dystansie.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda