Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Czwartek, 28 czerwca 2012

WSiO: LKT Brandenburg z Arndtem i Bommelem


grody.com.pl (Fot. grody.com.pl)

Już 4 lipca w Łodzi rozpocznie się tegoroczny Wyścig Solidarności i Olimpijczyków. Na starcie stanie 21 zespołów, w tym aż pięć jeździ z niemiecką licencją. Dzisiaj przedstawimy jeden z nich: LKT Team Brandenburg.

Polscy kibice dobrze znają zawodników tego małego klubu, który niejednokrotnie ścigał się na naszych szosach. Przede wszystkim nazwisko Henninga Bommela coś nam mówi. Wywodzący się z toru mocno zbudowany sprinter właśnie w Polsce odnosił największe swoje sukcesy. Oprócz udanych występów w Dookoła Mazowsza, Solidarce czy Szlakiem Grodów Piastowskich Bommel w dwóch ostatnich latach zajmował miejsce w top 10 berlińskiego ProRace.


Drugim liderem teamu Nikias Arndt, który ma za sobą szczęśliwy sezon. 21-latek, który w tegorocznych Grodach zakładał koszulkę najlepszego młodzieżowca, wygrywał już pięć razy, w tym w generalce Tour of Berlin. W minionym sezonie na czwartym etapie WSiO do Łodzi był czwarty.

Skład grupy dyrektora sportowego Michaela Maxa kompletują Franz Schiewer, Michel Koch, Jurij Vasyliv oraz Matthias Plarre.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda