Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Środa, 29 kwietnia 2015

teamsky.com Wout Poels szykuje się do powrotu

(Fot. teamsky.com)
Jeżdżący od tego sezonu w barwach Team Sky Wout Poels przeszedł udaną operację po tym, jak brał udział w wyjątkowo niebezpiecznej kraksie podczas rozegranego przed tygodniem Fleche Wallonne.

Podczas wypadku Holender wpadł do rowu i pozostał w nim długo leżąc nieruchomo, przytłoczony masą innych kolarzy, którzy podzielili jego los. Chociaż pierwsza diagnoza nie wykazała żadnych złamać wkrótce okazało się, że konieczna była operacja przemieszczonej kości obręczy barkowej.


Tym samym Poels nie był w stanie wystartować w rozgrywanym obecnie Tour de Romandie, gdzie miał kontynuować stopniowe budowanie formy na Tour de France. Nie jest jeszcze jasne, kiedy Holender powróci do ścigania, jednak informował poprzez swoje konto na Twitterze, że będzie miało to miejsce w możliwie najkrótszym czasie.

AG

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda