Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Wtorek, 7 kwietnia 2009

Wielka Sobota w Rzerzęczycach


Rzerzęczyce: Sezon 2008 i zwycięstwo Bodnara
Fot. Adek Koper
W Wielką Sobotę, na okrężnej trasie ze startem i metą w Rzerzęczycach, odbędzie się 9. edycja Wielkanocnego Wyścigu Kolarskiego o puchar wójta gminy Kłomnice. W zeszłym sezonie w imprezie triumfował Łukasz Bodnar.

Osiem kategorii wiekowych rywalizować będzie w tegorocznej odsłonie zawodów. Kolarze elity będą mieli do pokonania ponad 145 kilometrów (8 okrążeń po 18,2 kilometra). Przed nimi, o wygraną ścigać się będą m.in. juniorzy czy elita kobiet.


W sezonie 2008, po solowej akcji na ostatnich kilometrach wyścigu, zwyciężył reprezentujący wtedy barwy DHL-Author, Łukasz Bodnar przed Markiem Rutkiewiczem i Marcinem Karczyńskim.

Zawody w Rzerzęczycach rozpoczną się w godzinach przedpołudniowych. Finisz kategorii elita mężczyzn spodziewany jest na 17:30.

REGULAMIN WYŚCIGU

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda