Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Środa, 10 kwietnia 2013

DZKol Weekendowe ściganie w Kłomnicach

(Fot. DZKol)
W nadchodzący weekend w dniach 13-14 kwietnia rozegrany zostanie XIII Wielkanocny Wyścig w Kłomnicach. Organizatorem imprezy jest klub BDC Kolejarz-Jura Częstochowa przy pomocy wójta gminy Kłomnice Adama Zająca.

W pierwszym dniu zawodów odbędzie się indywidualna jazda na czas, a na drugi dzień, wyścigi ze startu wspólnego. W Kłomnicach rozegrana zostanie pierwsza seria Pucharu Polski w kolarstwie szosowym juniorów i juniorów młodszych oraz elity kobiet. W obu wyścigach wystartować będą mogli także mastersi, a prawo do udziału w wyścigu ze startu wspólnego będą mieli także młodziki i młodziczki.


DZKlol (Fot. Kłomnice 2013)


Czasówka zostanie rozegrana na dystansie 8 (juniorka młodsza), 11 (junior młodszy i masters) oraz 16 kilometrów (junior, juniorka, elita kobiet). Wyścig ze startu wspólnego odbędzie się na rundzie liczącej 18,2 kilometrów. Młodziczki pokonają jedno okrążenie, młodziki oraz juniorki młodsze dwa, juniorzy młodsi, juniorki, elita kobiet oraz mastersi trzy, a juniorzy pięć.

Regulamin wyścigu

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda