Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Niedziela, 29 maja 2016

Tomasz Piechal Udane starty Bujak

(Fot. Tomasz Piechal)
Bardzo udane starty w wyścigach UCI ma za sobą Eugenia Bujak. Zawodniczka BTC City Ljubljana wywalczyła dwa miejsca w czołowej dziesiątce podczas La Classique Morbihan i Grand Prix de Plumelec-Morbihan Dames.

Pierwszym z serii dwóch startów we Francji był La Classique Morbihan. Pagórkowata nieco ponad 100-kilometrowa trasa nie stanowiła poważnego wyzwania dla najlepszych dziewczyn. O zwycięstwo biła się trójka zawodniczek, z których wyróżniła się Christine Majerus (Boels Dolmans). Drugą grupkę ze stratą trzech sekund przyprowadziła Bujak, która tym samym zapisała na swoim koncie kolejne cenne punkty w rankingu UCI.


Dzień później nadszedł czas na Grand Prix de Plumelec-Morbihan Dames. Na nieco trudniejszej rundzie prowadzącej wokół Plumelec działo się sporo, a na najwyższym stopniu podium stanęła reprezentanta Australii Rachel Neylan. Tym razem 9. miejsce wywalczyła Bujak.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Ocena: 0

Dodano: 2016-05-29 20:08:58
Dodał: '~Kibic.'

Gienia

Wielkie BRAWA Gienia!!!! może teraz zostanie zauważony Twój wynik .
Powodzenia w dalszych startach na drodze do RIO .

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda