Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Szosa transfery

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe > Szosa transfery

Źródło:  "s24.pl"
Środa, 25 września 2013

IMG Studio/Szymon Gruchalski Transferowe plotki

(Fot. IMG Studio/Szymon Gruchalski)
Mistrzostwa Świata to zawsze gorący okres jeśli chodzi o transfery. Dla zawodników chcących jeździć w ekipach World Touru jest to praktycznie ostatni dzwonek na złożenie podpisu. Problem w tym, że nie wszyscy mają taką okazję.

Jedną z takich osób jest Thomas De Gendt, który po rozpadzie Vacansoleil dalej chciałby jeździć w "1 lidze". Belg zapowiedział, że jeżeli tak się nie stanie to jest gotowy zakończyć karierę i zostać listonoszem.


Ekip szukają sobie również kolarze Euskaltelu. Samuel Sanchez wiązany jest z Saxo Bankiem, natomiast Mikel Nieve z Team Sky. Brytyjska ekipa zainteresowana jest również Igorem Antonem, ale tego chciałaby również Omega Pharma - Quick Step.

Omega ma tylko jedno wolne miejsce w składzie, na które liczy również Jan Bakelants, po niepowodzeniu z projektem Alonso. O prolongacie kontraktu z Garmin-Sharp może zapomnieć Duńczyk Alex Rasmussen.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda