Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Szosa transfery

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe > Szosa transfery

Źródło:  "s24.pl" "teambgz.pl"
Czwartek, 13 października 2011

s24.pl/Tomasz Piechal BGŻ Team wzmacnia się Smoleniem

(Fot. s24.pl/Tomasz Piechal)
Zwiększa się w warszawskim BGŻ Teamie frakcja byłych zawodników CCC Polsat Polkowice. Kontrakt z ekipą Zbigniewa Szczepkowskiego podpisał również Tomasz Smoleń, który na tegorocznych mistrzostwach Polski we Złotoryi zdobył srebrny medal.

Smoleń spotka w nowej grupie swojego byłego kolegę sprintera Krzysztofa Jeżowskiego, który mimo 36 lat na karku, cały czas się ściga. Jak "Jeżu" ocenia ten sezon w swoim wykonaniu? - Pomimo kilku sukcesów nie zaliczę ostatniego sezonu do udanych. Czegoś brakowało i nie udało się odnieść tylu zwycięstw o ilu myślałem. To jednak tylko motywuje mnie na przyszły rok i jestem przekonany, że będzie on o wiele lepszy. Obecność w grupie dwóch sprinterów o różnych predyspozycjach na pewno daje dużą przewagę, bo będziemy w stanie walczyć w każdym terenie – powiedział Jeżowski – mistrz Polski z 2009 roku, który do BGŻ Teamu przeszedł przed tym sezonem.


Dwa lata temu w Dolsku po srebro sięgnął... Smoleń. W tym sezonie oprócz MP z dobrej strony pokazał się też w czeskiej imprezie w Lidice, gdzie wygrał jeden etap. - To na pewno ważna zmiana w moim życiu. Do tej pory w Polsce jeździłem tylko w grupie CCC Polsat Polkowice i chciałbym podziękować za te trzy sezony sponsorowi, dyrektorom, obsłudze i oczywiście chłopakom z drużyny, bo to dzięki ich pracy mogłem odnosić sukcesy. Nowa grupa to zawsze nowe motywacje, nowe ambicje i wielka chęć wygrania czegoś ważnego dla nowego sponsora. Celem będzie więc po prostu dobry wynik. Marzy mi się oczywiście koszulka Mistrza Polski, dwa razy byłem już drugi, przegrywając zawsze z kolegą z drużyny i chciałbym w końcu stanąć na najwyższym stopniu podium. Udowodniłem już, że potrafię się przygotować do tej imprezy, więc może w końcu się uda – oznajmił 28-letni Smoleń.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 2

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Ocena: +2 Głosów: 2

Dodano: 2011-10-13 19:03:56
Dodał: '~rowerzysta'

Wzmocnienie

żeby chociaż zrobili paszporty biologiczne i startowali w ProConti bo sie skład zmarnuje, a w Polsce to nie sztuka panować..

Ocena: +2 Głosów: 2

Dodano: 2011-10-13 19:23:43
Dodał: '~Anonim'

Re: Wzmocnienie

racja +

Ocena: +1 Głosów: 3

Dodano: 2011-10-13 19:45:23
Dodał: '~anonim'

zawodowcy

Wielcy mi zawodowcy!!!!!!! mieć takie warunki jak w CCC i chwalić się sukcesem w polsce??? Co to jest??? W europie nic nie znaczą są jak guma bez powietrza!!! przyjeżdżali w 18-tu na wyścig w polsce 1/3 peletonu i wielki mi SUKCES odnosili.śmiech na sali!Ale szczepan to lubi!!!

Ocena: 0

Dodano: 2011-10-13 19:49:23
Dodał: '~Anonim'

Co z Panem DOMINEM

Czy Pan DOMIN robi jakąś Grupe

Ocena: 0

Dodano: 2011-10-13 22:16:14
Dodał: '~Anonim'

Re: Co z Panem DOMINEM

znowu straci i bedzie mowil, po co mi to bylo... jak nic nowego nie powstanie to na Polskim podworku bedzie ciekawie :)

Ocena: 0

Dodano: 2011-10-13 23:32:25
Dodał: '~p1'

Re: Co z Panem DOMINEM

Andrzejowi juz wybili z glowy stworzenie nowej grupy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda