Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Tour de France | TdF

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe > Tour de France

Źródło:  "s24.pl"
Wtorek, 27 maja 2014

Tour de France Henao liczy na udział w Tour de France

(Fot. Tour de France)
Sergio Henao (Team Sky), który był zawieszony przez swój zespół w związku z podejrzanymi wynikami badań wewnętrznych w końcu powraca do ścigania. Kolumbijczyk znalazł się w składzie Team Sky na wyścig Bayern-Rundfahrt, ale liczy też na udział w Tour de France.

- Cieszy mnie wiadomość o tym, że w końcu mogę startować, i wyszło na moje, a więc nie stosowałem żadnych zakazanych substancji. Nie wiem skąd te dziwne wyniki u mnie, ale postanowiłem poddać się działaniom zespołu, aby udowodnić, że nigdy nie miałem nic wspólnego z dopingiem. Nie chciałem wygrywać w cieniu podejrzeń, nie lubię czegoś takiego. Cały czas jednak mocno trenowałem, dlatego też moja forma powinna być dość wysoka, co postaram się już udowodnić podczas Bayern-Rundfahrt.


- Mam głęboką nadzieję, że kierownictwo drużyny postawi na mnie jeśli chodzi o występ w Tour de France. To najważniejszy wyścig w moim kalendarzu startów na ten sezon, ale jeżeli się nie uda, to pozostanie mi Vuelta a Espana. Powalczę jednak o bilet na "Wielką Pętlę", a zanosi się na to, że mam na niego spore szanse.

MG

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda