Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Sobota, 21 czerwca 2014

teamsky.com/teamsky.com Tour de France nie dla Henao

(Fot. teamsky.com/teamsky.com)
Sergio Henao (Team Sky) jest kolejnym zawodnikiem brytyjskiego zespołu, który stracił szansę na występ w Tour de France. W jego przypadku chodzi jednak o uraz, jakiego doznał w piątek przed czasówką na wyścigu dookoła Szwajcarii.

Przypomnijmy, że wcześniej udziału w "Wielkiej Pętli" pozbawiony został zwycięzca TdF z 2012 roku, Bradley Wiggins (Team Sky). Brytyjczyk nie cieszy się obecnie zaufaniem kierownictwa swojej drużyny, które jednoznacznie postawiło na Christophera Froome'a (Team Sky), a Wiggins został niejako odstawiony na boczny tor.


Henao doznał złamania rzepki przed etapem jazdy indywidualnej na czas w trakcie Tour de Suisse. Wskutek tego nie pojawi się też na starcie Tour de France. Christopher Froome traci w ten sposób silnego pomocnika, który mógłby mu pomóc na górskich odcinkach.

JG

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda