Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Niedziela, 11 stycznia 2015

Garmin-Sharp TdU: Hesjedal liderem Cannondale-Garmin

(Fot. Garmin-Sharp)
Kanadyjczyk Ryder Hesjedal będzie liderem zespołu Team Cannondale-Garmin podczas zbliżającego się wyścigu Tour Down Under. Oprócz niego ważnymi ogniwami ekipy w Australii będą z pewnością Moreno Moser i Nathan Haas.

W składzie Cannondale-Garmin na Tour Down Under znaleźli się: Ryder Hesjedal, Nathan Haas, Jack Bauer, Davide Villella, Moreno Moser, Lasse Norman Hansen oraz Alex Howes.


Zawodnicy tej ekipy pojadą do Australii z myślą walki o czołowe pozycje w klasyfikacji generalnej. Największe szanse na dobry wynik ma doświadczony Hesjedal, ale Moser i Haas także powinni pokusić się o jazdę na wysokim poziomie. Do pomocy wyżej wymieniona trójka będzie miała takich zawodników jak Villella, czy też Howes, którzy z powodzeniem mogą wywalczyć indywidualny sukces na trasie Tour Down Under.

Tegoroczna edycja australijskiej imprezy odbędzie się w dniach 20-25 stycznia.

MG

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda