Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Czwartek, 13 lutego 2014

Michelle Cound/Michelle Cound Skład Team Sky na Tour of Oman

(Fot. Michelle Cound/Michelle Cound)
Kolarska grupa Team Sky wystawiła bardzo mocną kadrę na zbliżający się wyścig Tour of Oman. Liderem drużyny będzie Chris Froome, który za zadanie ma powalczyć o wysokie miejsce w klasyfikacji generalnej, ale jak sam mówi wyścig traktuje jako dobry trening.

Oprócz Froome’a do Omanu pojadą również: Sergio Henao, David Lopez, Kanstantsin Siutsou, Dario Cataldo, Danny Pate, Ben Swift oraz Mikel Nieve.


- Nie odczuwam na razie żadnej presji mimo, że ludzie mówią mi, że w Omanie będzie zażarta rywalizacja. Oczywiście, że będzie tam wielu klasowych zawodników, ale niektórzy przyjadą potrenować. Ja nie zamierzam ścigać się na sto procent, najważniejsze jest to, aby potrenować i przygotować się odpowiednio do najważniejszych wyścigów w sezonie. Jeśli nadarzy się okazja, to powalczę o wysoką lokatę w klasyfikacji generalnej, ale równie dobrze mogę skończyć daleko, bo nie jest to dla mnie start docelowy.

MG

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda