Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Garmin-Sharp Skład Garmin-Sharp na Brabantse Pijl

(Fot. Garmin-Sharp)
Kierownictwo grupy Garmin-Sharp podało oficjalną kadrę zawodników na zbliżający się wyścig jednodniowy Brabantse Pijl. Liderem ekipy będzie Irlandczyk Daniel Martin, który uważa, że stać go na dobry wynik w tej imprezie.

- Wyścigi klasyczne bardzo mi odpowiadają, a poza tym chcę się odpowiednio przygotować do ardeńskich klasyków, które są dla mnie istotnym celem. Wiem, że o wygraną w Brabantse Pijl będzie bardzo ciężko, ale z tak dobrymi zawodnikami w składzie mam na to szanse, powalczę na pewno o dobry wynik i jestem w stanie go osiągnąć, gdy tylko forma mi dopisze. Wiadomo, że takie wyścigi jak ten nie są najważniejsze, ale miło jest w nich osiągać sukcesy, istotne starty dopiero przede mną, ale już teraz chciałbym osiągnąć wysoki poziom, co przyda mi się w przyszłości - powiedział Martin.


Oto kadra Garmin-Sharp na Brabantse Pijl: Daniel Martin, Nathan Brown, Caleb Fairly, Thomas Dekker, Nathan Haas, Alex Howes, Nick Nuyens oraz Tom Jelte Slagter.

MG

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda