Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Poniedziałek, 28 kwietnia 2014

Sergio Henao wróci na Tour de Suisse?


Sergio Henao (Team Sky) kilka tygodni temu został odesłany przez swój zespół do domu, po wewnętrznej kontroli parametrów krwi zawodnika. Kolumbijczyk twierdzi, że sprawa zbliża się do pozytywnego zakończenia i chce wziąć udział w Tour de Suisse.

- Na szczęście wszystko zmierza ku pozytywnemu końcowi, co mnie bardzo cieszy. Wiele wskazuje na to, że pod koniec maja będę mógł wrócić do Europy, a potem wznowić ściganie. Zamierzam pojechać na Tour de Suisse i zacząć z wysokiego C, a mianowicie wygrać ten wyścig. Oczywiście cały czas trenuję, tak jakbym miał wziąć udział w Giro d'Italia, ale wiem, że w tym sezonie jest to po prostu niemożliwe. Zdaję sobie sprawę z tego, że wyniki moich badań były dziwne, ale nie rozumiem jak to się mogło stać, co się stało, to się nie odstanie, trzeba żyć dalej - uważa Henao.


- Rozmawiałem ostatnio z kierownictwem zespołu i dowiedziałem się kilku nowych informacji w mojej sprawie. Prawdopodobnie takie wyniki były spowodowane zbyt długim przebywaniem na wysokościach, w Kolumbii. Rozumiem jednak, że trzeba było mnie zawiesić do czasu rozwiązania sprawy, ale tęsknię już za wyścigami.

MG

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda