Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Niedziela, 28 sierpnia 2016

s24.pl/Dariusz Krzywański RvMN: Karol Domagalski drugi na zakończenie

(Fot. s24.pl/Dariusz Krzywański)
Karol Domagalski (One Pro Cycling) zajął 2. miejsce w klasyfikacji generalnej Ronde van Midden Nederland. Po nagrodę główną sięgnął jego kolega z teamu - Christopher Opie.

Rywalizacja w dwudniowym wyścigu Ronde van Midden Nederland przebiegała pod dyktando kolarzy One ProCycling. W czasie sobotniej drużynówki motorem napędowym teamu był Marcin Białobłocki. Drużyna Polaków wykręciła najlepszy czas i dzięki temu aż sześciu jej kolarzy znajdowało się na czele klasyfikacji generalnej.


To zapowiadało sporo emocji na drugim etapie, który miał rozstrzygnąć o losach holenderskiej imprezy. Na atak zdecydował się Domagalski, który na lotnych premiach wywalczył cenne trzy sekundy bonifikaty, dające mu ostatecznie drugie miejsce na zakończenie. Po sukces etapowy i zwycięstwo w klasyfikacji końcowej sięgnął Christopher Opie.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda