Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Poniedziałek, 4 listopada 2013

s24.pl/Dariusz Krzywański Rasmussen wsypał swoich kolegów

(Fot. s24.pl/Dariusz Krzywański)
Duńczyk Michael Rasmussen po tym, jak sam został przyłapany na stosowaniu niedozwolonych środków dopingujących postanowił pomóc odpowiednim organizacjom w zwalczaniu dopingu. Zainteresowany wsypał wielu swoich kolegów po fachu.

Rasmussen stwierdził, że cała ekipa Rabobanku brała doping podczas Tour de France 2007. Oprócz Duńczyka w składzie znajdowali się wtedy: Denis Menchov, Michael Boogerd, Bram De Groot, Thomas Dekker, Juan Antonio Flecha, Oscar Freire, Grischa Niermann i Pieter Weening. Niektórzy z nich przyznali się już do stosowania dopingu, są to Dekker, Niermann oraz Boogerd, jednak Flecha i Freire konsekwentnie temu zaprzeczają.


- Każdy z członków drużyny w 2007 roku brał doping w różnej postaci. Sam byłem świadkiem wielu zdarzeń. Nie mam zamiaru nikogo kryć, ponieważ wiem, że ludzie postrzegają byłych doperów źle, bo nie mówią całej prawdy, a ja zamierzam to zmienić. Wsypuję byłych kolegów, bo chcę pokazać światu, że ich idole także nie jeździli fair, nie tylko ja byłem tym złym, trzeba się z tym w końcu pogodzić - mówi Rasmussen.

MG

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Ocena: +1 Głosów: 1

Dodano: 2013-11-04 22:42:49
Dodał: '~lio'

łysa pierdoła

łysa pierdoła co nawet nie umiał pojechac na rowerze czasowym

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda