Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Poniedziałek, 10 czerwca 2013

Mirek Jurek PŚ parakolarstwo: Polacy z kolejnymi medalami!

(Fot. Mirek Jurek)
Polscy kolarze startujący w miniony weekend w Pucharze Świata w parakolarstwie, zdobyli w niedzielę kolejne medale. Po świetnym początku zawodów, także i ostatni dzień obfitował w sukcesy naszych reprezentantów.

W trzecim dniu Pucharu Świata w paracyclingu, który od piątku odbywał się we włoskim Merano/Marlengo, polscy kolarze odnieśli kolejne wielkie sukcesy. Bohaterkami dnia okazały się Aleksandra Wnuczek i Iwona Podkościelna (kategoria WB), które zwyciężyły w wyścigu ze startu wspólnego i zostały liderkami Pucharu Świata.


Nie zawiódł Rafał WIlk (MH3). Polak startujący w handbikach, dorzucił do piatkową zwycięstwa drugie złoto, tym razem w starcie wspólnym.

(Fot. )Drugą pozycję w rywalizacji ze startu wspólnego zajęła Anna Harkowska (kategoria WC5). Na trzecim stopniu podium stanął natomiast tandem Michał Ładosz/Marcin Polak.

W trakcie weekendu zmagań w PŚ, Polacy zdobyli w sumie aż 8 medali! Przypomnijmy, że w 1. dniu zawodów w piątek po złoty "krążek" sięgnęła Harkowska i Wilk. Brązowy medal wywalczył tandem Wnuczek/Podkościelna, a także Arkadiusz Skrzypiński w kategorii handbike (MH3).

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 2

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda