Źródło:  "s24.pl"
Wtorek, 24 maja 2016

Tim de Waele Przemysław Kasperkiewicz piąty w Paris-Arras Tour

(Fot. Tim de Waele)
Przemysław Kasperkiewicz (Klein Constantia) zajął piąte miejsce w klasyfikacji generalnej francuskiego wyścigu Paris-Arras Tour. Po zwycięstwo sięgnął znakomity sprinter Aidis Kruopis (Verandas Willems Cycling Team).

Kasperkiewicz swoją 5. pozycję wywalczył dzięki ucieczce na 2. etapie Paris-Arras Tour 2016. Młody Polak zabrał się wówczas w odjazd dnia i na lotnych finiszach zdobył cenne bonifikaty sekundowe, które wysforowały go na najniższy stopień podium. Ostatecznie zawodnik Klein Constantia zmagania ukończył dwa oczka niżej, ponieważ na ostatnim odcinku przeskoczyło go, dzięki sekundom bonifikat jeszcze dwóch kolarzy.

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda