Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Środa, 22 kwietnia 2015

Trek Factory Racing Powrót Spartakusa

(Fot. Trek Factory Racing)
Fabian Cancellara powrócił do regularnych treningów po urazie kręgosłupa, którego doznał podczas tegorocznej edycji E3 Harelbeke. Niefortunny wypadek uniemożliwił Szwajcarowi udział w kluczowych północnych klasykach – Ronde van Vlaanderen oraz Paris-Roubaix, zazwyczaj stanowiących dla niego kluczowe punkty sezonu.

- Przeszedłem kontrolę medyczną i otrzymałem zielone światło, by wznowić treningi. Jestem szczęśliwy mogąc znowu jeździć bez bólu - poinformował poprzez swoje konto na Twitterze Cancellara.


Nowy program lidera Trek Factory Racing na dalszą część sezonu nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony. Oczekuje się jednak, że Cancellara powróci do rywalizacji podczas Bayern Rundfahrt (23-27 maja), po czym weźmie udział w Tour de Suisse.

AG

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda