Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "PZKol"
Sobota, 13 kwietnia 2013

DZKol Po czasówce w Kłomnicach

(Fot. DZKol)
Wyniki jazdy na czas Wielkanocnego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Wójta Gminy Kłomnice W Kłomnicach odbyła się jazda indywidualna na czas w ramach Wielkanocnego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Wójta Gminy Kłomnice, będącym I serią Pucharu Polski.

W zmaganiach brali udział zawodnicy i zawodniczki z młodszych kategorii wiekowych i elita kobiet. Ścigali się również mastersi.


W wyścigu juniorów młodszych najszybszy był Mikołaj Sójka (KTK Kalisz), przed Marcelim Bogusławskim (Integral Collections MTB Team LKK LUKS Sławno) i Dominikiem Grzegorzycą (GK Gliwice Merida). Wśród juniorów równych sobie nie miał Tobiasz Pawlak (KTK Kalisz). Drugi był Adam Trudziński (GK Gliwice Merida), a trzeci Mikołaj Gutek (Mayday Team Start Lublin).

Eugenia Bujak (GK Żyrardów) wygrała wyścig elity, uzyskując lepszy czas od Karoliny Garczyńskiej (LKS Atom Boxmet Dzierżoniów) i Katarzyny Niewiadomej (TKK Pacific Toruń). W klasyfikacji juniorek zwyciężyła Katarzyna Kozyra (KLKS Azalia Brzózka Królewska), przed Anną Kosmecką (KS Romet Bydgoszcz) i Nikol Płosaj (UKS Jedynka Limaro Kórnik). Daria Pikulik (BCM Nowatex Ziemia Darłowska) była natomiast najlepsza w kategorii juniorek młodszych, pokonując Katarzynę Sochę (KLKS Azalia Brzóza Królewska) oraz Dorotę Pręzak (LKS Atom Boxmet Dzierżoniów).

Jutro na zawodników czeka wyścig ze startu wspólnego, na 18,2-kilometrowej rundzie.

WYNIKI

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda