Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Niedziela, 28 kwietnia 2013

PZKol Patryk Krzywda z Pucharem Prezydenta Grudziądza!

(Fot. PZKol)
Czwarty etap, zwycięski dla Holendra Patricka Van Der Duina (WSV Emmen) zakończył juniorski wyścig "O Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza". Lecz co najważniejsze, triumfatorem klasyfikacji generalnej został Polak, reprezentujący barwy SMS Świdnica Patryk Krzywda.

Podczas ostatniego etapu spośród głównej grupy walczącej w sprinterskim finiszu najszybszy był właśnie Holender z zespołu WSV Emmen. Za nim na kreskę wpadli dwaj Niemcy: Louis Rohde i Leon Berger. Najwyżej z Polaków na etapie wokół Grudziądza sklasfikowany został Karol Wypych (LKS BASZTA Golczewo).


Na pochwałę zasługują reprezentanci SMS Świdnicy, którzy bardzo dobrze się spisali zachowując prowadzenie w klasyfikacji generalnej od początku do końca wyścigu. Przypomnijmy, że w pierwszy dzień wygrali oni drużynową jazdę na czas, a później liderami zmagań byli kolejno: Tobiasz Lis, Tobiasz Pawlak, a w końcu Patryk Krzywda, który wygrał całą rywalizację, zostając też najaktywniejszym zawodnikiem wyścigu.

Pozostałe dwa miejsca na podium generalki zajęli Duńczyk Daniel Hartvig i wspomniany już wcześniej Patrick Van Der Duin, którego ekipa - WSV Emmen - wygrała klasufikację drużynową.

Wyniki 4. etapu i klasyfikacja generalna

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda