Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Środa, 19 lutego 2014

MTN Qhubeka MTN Qhubeka na Ruta del Sol

(Fot. MTN Qhubeka)
Kierownictwo zespołu MTN Qhubeka ogłosiło oficjalną kadrę zawodników na zbliżający się wyścig Ruta del Sol. W hiszpańskiej imprezie udział wezmą Gerald Ciolek oraz Linus Gerdemann, którzy mają zapewnić sukces swojej drużynie.

Oto pełna kadra MTN Qhubeka: Sergio Pardilla (ESP), Linus Gerdemann (GER), Daniel Teklehaiment (ERI), Jaco Venter (RSA), Ignatas Konovalovas (LTU), Andreas Stauff (GER) oraz Gerald Ciolek (GER).


- Moim zdaniem nasz występ podczas Ruta del Sol będzie bardzo owocny. Dysponujemy mocnymi zawodnikami, każdy z nas ma szansę powalczyć w Hiszpanii o dobry wynik. Jeżeli mam skomentować swoją formę, to na pewno jest ona dobra, także będę starał się osiągać dobre rezultaty na poszczególnych etapach, a będzie ku temu okazja. Sprinterskie finisze wychodzą mi obecnie naprawdę dobrze, więc możliwe, że zgarnę dla zespołu jakąś wygraną etapową, na czym nam najbardziej zależy. Na klasyfikację generalną pojedzie Linus Gerdemann. Myślę, że może udać mu się zmieścić na podium - powiedział Ciolek.

MG

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda