Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl" "kolarski.pl"
Piątek, 30 września 2011

MP parami: dwa złote medale dla Tarnowa Podgórnego


Wojciech Sykała w parze z Kacprem Kistowskim reprezentujący zespół gospodarzy wywalczyli w okolicach Tarnowa Podgórnego tytuł Mistrzów Polski juniorów w jeździe parami. Srebrny medal wywalczyli zawodnicy zespołu KTK Kalisz Przemysław Kasperkiewicz i Eryk Latoń a najniższym stopniu podium stanęli reprezentanci klubu LKS Górnik Wałbrzych Tomasz Mickiewicz i Jakub Pytka.

W rywalizacji juniorów młodszych tytuł wywalczyli również kolarze Tarnovii Marcin Karbowy i Gracjan Szeląg.


Mistrzowie Polski juniorów Wojciech Sykała i Kacper Kistowski (GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne) o pięć sekund wyprzedzili dwójkę KTK Kalisz Przemysława Kasperkiewicza i Eryka Latonia. Brązowy medal wywalczyli kolarze Górnika Wałbrzych Jakub Pytka i Tomasz Mickiewicz, którzy do zwycięzców stracili 49 sekund.Tuż za podium znalazła się druga para kolarzy KTK Kalisz Sebastian Kurowski i Jakub Kaczmarek.

Mistrzami Polski wśród juniorów młodszych zostali również kolarze zespołu Tarnovia Tarnowo Podgórne. Po tytuł sięgnęli Marcin Karbowy i Gracjan Szeląg. O dziesięć sekund wolniejszy czas wykręcili srebrni medaliści Mateusz Kazimierczak i Patryk Soliński (Opty Mazowsze Grodzisk Mazowiecki). A na najniższym stopniu podium podobnie jak w wyścigu juniorów stanęli kolarze Górnika Wałbrzych Paweł Przewięda i Aleks Sołtys. Tuż za podium znalazła się dwójka kolarzy KTK Kalisz Patryk Krzywda i Tobiasz Pawlak.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda