Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Szosowe Mistrzostwa Świata - MŚ na szosie

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe > Szosowe Mistrzostwa Świata

Źródło:  "s24.pl"
Piątek, 20 grudnia 2013

Hiszpańskie eks-gwiazdy trenowały na trasie MŚ w Ponferradzie


Katiusza (Fot. Katiusza)

Byli kolarze zawodowi Miguel Indurain, Oscar Freire, Abraham Olano, Igor Astarloa oraz Pedro Delgado przejechali się rowerami na trasie przyszłorocznych szosowych mistrzostw świata w hiszpańskiej Ponferradzie.

Organizatorzy przygotowali ciężką ponad 18-kilometrową rundę, na której znajdzie się kilka podjazdów. Indurain, pięciokrotny zwycięzca Tour de France, uważa, że wyścig o tęczową koszulkę rozstrzygnie się z większej grupki prowadzącej. Olano typuje na Petera Sagana (Cannondale), który nie powinien mieć większych problemów z krótkimi wspinaczkami.


Również Freire, który sam zdobył na MŚ trzy złote medale, typuje Słowaka, ale wymienia również Philippe Gilberta (BMC Racing), Alejandro Valverde (Movistar), Edvalda Boassona Hagena (Sky) czy Fabiana Cancellarę (Trek).

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Ocena: +1 Głosów: 1

Dodano: 2013-12-20 21:18:40
Dodał: '~Anonim'

Re: Hiszpańskie eks-gwiazdy trenowały na trasie MŚ w Ponferradzie

no i pan ladny z ccc

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda