Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Szosowe MP

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe > Szosowe Mistrzostwa Polski

Źródło:  "s24.pl"
Piątek, 2 października 2015

s24.pl/Dariusz Krzywański MP na czas par: siostry Brzeźne najlepsze

(Fot. s24.pl/Dariusz Krzywański)
Monika Brzeźna i Paulina Brzeźna-Bentkowska (TKK Pacific Nestle Toruń) zostały mistrzyniami Polski w jeździe na czas parami w Opatówku. Siostry okazały się bezkonkurencyjne, pokonując drugą parę o prawie minutę.

Srebro wywalczyły zawodniczki UKS Mróz Jedynka Kórnik - Weronika Humelt/Nikol Płosaj, które jednocześnie zdobyły złoto w kategorii U-23. Brąz w elicie, a srebro w orliczkach zdobyły Katarzyna Wilkos/Aleksandra Kardas (TKK Pacific Nestle Toruń).


Brązowy medal U-23 "wykręciły" Natalia Morytko i Viktoria Żegleń (UKS Mróz Jedynka Kórnik).

Najlepszymi juniorkami okazały się siostry Pikulik - Daria i Wiktoria (BCM Nowatex Ziemia Darłowska) Srebro w tej kategorii zdobyły dla TKK Pacific Nestle Toruń - Agnieszka Skalniak, Zuzanna Skubaja. Brąz dla ALKS STAL Grudziądz - Patrycja Dąbrowska/Klaudia Lipiejko.

Mistrzyniami Polski w kategorii juniorek młodszych zostały - Aleksandra Trzebińska i Klaudia Bielawska (UKS Koźminianka Koźminek), srebro dla Julii Kowalskiej i Wiktorii Polak (KTK Kalisz), a brąz Kariny Topolskiej i Patrycji Seremak (BCM Nowatex Ziemia Darłowska).

Wyniki
juniorki młodsze
juniorki
kobiety open

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda