Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Poniedziałek, 7 lipca 2014

Omega Pharma-Quick Step/Tim de Waele Mark Cavendish podda się operacji

(Fot. Omega Pharma-Quick Step/Tim de Waele)
Mark Cavendish (Omega Pharma-Quick Step) po kontuzji odniesionej na trasie 1. etapu Tour de France przeszedł szczegółowe badania. Okazało się, że kontuzja barku, której doświadczył Brytyjczyk jest poważna i Cavendish będzie musiał poddać się operacji.

Wyniki badań nie pozostawiły żadnych złudzeń, więzadła zostały zerwane, a więc lekarze stwierdzili, że Brytyjczyka trzeba będzie poddać operacji.


Operacja Cavendisha zaplanowana została na środę 9 lipca. Czas powrotu na rower określa się na sześć tygodni, ale może on ulec zmianie.

- Jest gorzej niż myślałem, nie spodziewałem się, że kontuzja okaże się na tyle poważna. Bark bardzo mnie boli, ale jedyne co mogę teraz zrobić to skupić się na tym, aby w stu procentach się wyleczyć. Chciałbym wrócić do wyścigów, tak wszybko, jak to tylko możliwe - powiedział Cavendish.

MG

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda