Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Środa, 24 sierpnia 2016

s24.pl/Dariusz Krzywański Mariusz Gąsiorowski 12. we Francji

(Fot. s24.pl/Dariusz Krzywański)
12. miejsce w Grand Prix d'Authon-Ebeon zajął Mariusz Gąsiorowski (Team U Charente-Maritime). Po zwycięstwo sięgnął kolega z zespołu naszego rodaka - Willy Perrocheau.

Zawodnicy, którzy stanęli na starcie Grand Prix d'Authon-Ebeon mieli do pokonania 110 kilometrów. Trasa wyścigu została podzielona na 22 rundy. Na starcie tego widowiskowego wyścigu zobaczyliśmy Mariusza Gąsiorowskiego, który powraca do optymalnej dyspozycji po ciężkiej chorobie.


Po problemach zdrowotnych nie ma już śladu, ponieważ zawodnik U Charente-Maritime, wspólnie ze swoimi kolegami z zespołu, kontrolował sytuację na trasie pracując na zwycięstwo swojego lidera, którym jest utytułowany Willy Perrocheau. Ich praca przyniosła pożądany efekt i Francuz mógł cieszyć się z końcowego zwycięstwa. Gąsiorowski linię mety przekroczył na 12. miejscu.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda