Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Czwartek, 7 lipca 2016

szymonsikora.pl/Szymon Sikora Kwiatkowski liderem Sky na Tour de Pologne

(Fot. szymonsikora.pl/Szymon Sikora)
Michał Kwiatkowski będzie liderem zespołu Sky na rozpoczynający się już 12 lipca 73. Tour de Pologne. Polak u swojego boku będzie miał bardzo silnych pomocników na czele z Michałem Gołasiem.

Polacy, co oczywiste będą najbardziej oblegani przez kibiców, ale pozostałe sześć nazwisk, które Dave Brailsford, delegował na składu na nasz wyścig, to także rasowi zawodnicy. Spore zamieszanie na Podhalu może zrobić trio Nicolas Roche, Peter Kennaugh i Leopold Koning. Na etapach płaskich natomiast postrach wśród rywali ma siać Elia Viviani, który wygrywał już etap m.in. na Giro d'Italia. Wybraną ósemkę uzupełnią Salvatore Puccio oraz szukający formy po kontuzji Benat Intxausti.


Pełny skład Team Sky na Tour de Pologne 2016: Michał Kwiatkowski, Nico Roche, Michał Gołaś, Leopold Koning, Benat Intxausti, Salvatore Puccio, Elia Viviani, Pete Kennaugh.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda