Źródło:  "s24.pl"
Poniedziałek, 21 marca 2016

Rabo-Liv Kasia Niewiadoma 7. w Trofeo Alfredo Binda

(Fot. Rabo-Liv)
Katarzyna Niewiadoma (Rabobank-Liv) zajęła siódme miejsce w wyścig Trofeo Alfredo Binda. Wygrała mistrzyni świata - Brytyjka Elizabeth Armitstead (Boels-Dolmans).

Polka, która obecnie prowadzi w rankingu UCI dla zawodniczek U-23, a w tym seniorskim jest 5., do zwyciężczyni straciła tylko 11 sekund i jest to jej kolejny wspaniały występ w wyścigu z cyklu World Tour kobiet.

17. miejsce w tym wyścigu zajęła Małgorzata Jasińska (Ale Cipollini), która w rankingu UCI jest 20., więc także dzielnie zbiera punkty dla Polski potrzebne do kwalifikacji olimpijskich Rio 2016.

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda