Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "PZKol"
Piątek, 1 maja 2015

CCC Sprandi Polkowice Grudziądz: Krawczyk 2. w "generalce"

(Fot. CCC Sprandi Polkowice)
Juniorzy rozpoczęli zmagania w Wyścigu o Puchar Prezydenta Grudziądza. Pierwszego dnia rywalizacji odbyła się jazda drużynowa i etap ze startu wspólnego. W klasyfikacji generalnej 2. jest Szymon Krawczyk (KTK Kalisz SMS Toruń).

W drużynówce o długości 12,5 km najlepsza była niemiecka ekipa, RCS Cottbus. Pokonała ona o 19 sekund polski zespół KTK Kalisz - SMS Toruń oraz o 25 sekund reprezentację Ukrainy.


Na popołudniowym etapie, na metę wpadła 9-osobowa grupka, a z niej najszybszy był Tannick Detant (Monkeytown Cycling Team). Miejsca na podium wywalczyli również Mikkel Honore (Team KEL-BERG Rosklide Junior) i Dusan Rajovic (Serbia). W ucieczce znalazło się trzech Polaków - Norbert Banaszek, Stanisław Aniołkowski (obaj BDC NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki) i Szymon Krawczyk (KTK Kalisz - SMS Toruń).Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda