Źródło:  "s24.pl"
Poniedziałek, 23 maja 2016

AdgarFit Giro: Rafał Majka 5. po "czasówce"

(Fot. AdgarFit)
Aleksander Foliforow (Gazprom) wygrał 15. etap Giro d'Italia - jazda indywidualna na czas. Liderem pozostał Steven Kruijswijk (LottoNL), który był drugi. Rafał Majka (Tinkoff), 10. na etapie, awansował na 5. lokatę w "generalce".

Zwycięzca i drugi zawodnik etapu uzyskali ten sam czas - 28.39. Trzecie miejsce zajął Alejandro Valverde (Movistar) z 23-sekundową stratą.

Rafał Majka "wykręcił" 10. czas, ale co ważne w klasyfikacji generalnej awansował na 5. miejsce.

54. był Paweł Poljański (Tinkoff), a Łukasz Wiśniowski (Etixx-Quick Step) zajął 102. miejsce.

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda