Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Poniedziałek, 26 stycznia 2015

christopherjobb.de Gaviria wyląduje w AG2R La Mondiale?

(Fot. christopherjobb.de)
Kolumbijczyk Fernando Gaviria (Colombia Coldeportes) jest rozchwytywany przez wielu dyrektorów sportowych. Bardzo dużo mówi się ostatnio o tym, w jakiej drużynie kolarz z Kolumbii wyląduje w sezonie 2016.

Największe szanse na pozyskanie Kolumbijczyka ma obecnie zespół AG2R La Mondiale, który przedstawił już zainteresowanemu ofertę 2-letniego kontraktu. W grę wchodzi również transfer do Etixx-QuickStep.


Podczas zakończonego Tour de San Luis, Gaviria wygrał dwa etapy sprinterskie, pokazując przy tym niesamowitą moc na finiszu. W pokonanym polu pozostawił m.in. Marka Cavendisha (Etixx-QuickStep).

- Chciałbym przenieść się do Europy, ale wiem, że mam jeszcze na to czas. W sezonie 2015 będę ścigał się w Colombia Coldeportes, chcę pokazać się w wielu wyścigach z jak najlepszej strony, tak jak w Tour de San Luis. Nie zależy mi na pieniądzach, także jeśli odejdę gdzieś przed sezonem 2016, to zwrócę uwagę na zespół, a nie na warunki finansowe, które będą mi proponowane. Wstępnie zainteresowanie moją osobą wyraziło 5 ekip WorldTour, ale propozycję jak na razie otrzymałem jedynie z AG2R La Mondiale - powiedział Gaviria.

MG

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 2

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Ocena: 0

Dodano: 2015-01-27 22:27:04
Dodał: '~byly stalowiec'

Re: Gaviria wyląduje w AG2R La Mondiale?

jesli nie zalezy ci na pieniadzach to dawaj do stali grudziadz

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda