Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Wtorek, 5 listopada 2013

Katiusza Freire zarzuca Rasmussenowi kłamstwo

(Fot. Katiusza)
Były hiszpański kolarz Oscar Freire bardzo negatywnie odniósł się do słów Michaela Rasmussena, który stwierdził, że cała ekipa Rabobanku brała doping podczas Tour de France 2007. Hiszpan twierdzi, że Rasmussen kłamie i domaga się od niego przeprosin.

- Nigdy nie miałem nic wspólnego z dopingiem, zresztą Duńczyk niedawno wspominał, że nie widział tego, abym ja, czy też Flecha stosował doping, także są to tylko spekulacje. Domagam się jednak natychmiastowej rekacji i skorygowania tych informacji, bo w przeciwnym wypadku będę musiał zgłosić sprawę do sądu, nie zamierzam stać się kozłem ofiarnym. Moja kariera sportowa była piękna i czysta, bo to było dla mnie najważniejsza. To, że większa część zespołu podczas Tour de France 2007 brała doping, nie znaczy od razu, że każdy musiał mieć z tym coś wspólnego - mówi Freire.


- Wstyd mi trochę za moich byłych kolegów z grupy, ale cóż takie jest życie kolarza, po prostu wybrali złą drogę. Nigdy nie widziałem na żywo, aby ktoś stosował niedozwolone środki, a jeżeli Rasmussen to widział, to dawno powinien powiedzieć prawdę. Na pewno jednak domagam się od niego tego, aby przestał kłamać na mój temat.

MG

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda