Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Poniedziałek, 18 marca 2013

Katiusza Freire: "Rabobank walczył z dopingiem"

(Fot. Katiusza)
Trzykrotny triumfator wyścigu Mediolan - San Remo, Oscar Freire wyznał w jednym z wywiadów, że na podstawie własnych obserwacji za czasów jazdy dla Rabobanku może stwierdzić, że ekipa zawsze walczyła z dopingiem.

- Nigdy nikt nie proponował mi zakazanych substancji, podobnie jak moim kolegom z zespołu, nie wszyscy mieli kontakt tylko z lekarzem naszej drużyny, niektórzy mieli także prywatnych, ale w naszej siedzibie nic złego się nie działo, przynajmniej ja tego nie zauważyłem - stwierdził Freire.


- Nie sięgnąłem nigdy po doping, nie był mi potrzebny, to głupie wmawiać każdemu kolarzowi, że skoro inni brali, to on też musiał.

Freire niedawno zakończył sportową karierę, jednak jak sam przyznał tęskni za wyścigami kolarskimi: - Przyznaję, że dziwnie ogląda mi się kolarstwo w telewizji, nie jestem do tego przyzwyczajony, tęsknię za wyścigami, ale mój czas już się skończył - zakończył Hiszpan.

MG

 Mini sondaż

Czy Oscar Freire powinien jeszcze się ścigać?

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda