Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Piątek, 27 lutego 2015

FDJ Demare powalczy w Belgii o dobry wynik

(Fot. FDJ)
Mistrz Francji, Arnaud Demare będzie liderem ekipy FDJ w belgijskim wyścigu jednodniowym Omloop Het Nieuwsblad. Francuz skupia się na sobotnim wyścigu i tym razem nie weźmie udziału w odbywającym się dzień później Kuurne-Bruksela-Kuurne.

W poprzednim sezonie Demare zajął 10. pozycję podczas Omloop Het Nieuwsblad. Po tym wyścigu francuski kolarz wysatrtuje w Paryż-Nicea, a następnie w Mediolan-San Remo i Gandawa-Wevelgem. W tym ostatnim wyścigu Demare zajął w 2014 roku drugie miejsce, tuż za Johnem Degenkolbem (Giant-Alpecin).


W składzie drużyny FDJ na sobotnie zmagania znaleźli się też: William Bonnet, David Boucher, Mickael Delage, Anthony Geslin, Mathieu Ladagnous, Johan Le Bon i Yoann Offredo. Demare i Delage w niedzielę będą odpoczywać, a w Kuurne-Bruksela-Kuurne zastąpią ich Sebastien Chavanel i Olivier Le Gac.

JG

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda