Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Piątek, 23 maja 2008

D'Ettorri: ''Może mi się udać''


- Jestem bardzo zadowolona z odniesionego zwycięstwa. Zresztą nie tylko ja. Cały mój zespół, koleżanki, dyrektor sportowy, menedżerowie - wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi - powiedziała zwyciężczyni 1. etapu TdP kobiet Allessandra D'Ettorri.

- Czułam się znakomicie. Dwie koszulki w jeden dzień, biała i żółta to niezłe osiągnięcie zważywszy, że jestem na wyścigu po raz pierwszy - opowiadała Włoszka.


- Będę starała się dowieść koszulkę do mety całego wyścigu... I choć nie jestem najlepszą specjalistką od jazdy na czas to dystans, który jest do pokonania w Łodzi nie jest zbyt długi... może mi się udać. W każdym bądź razie walki nie odpuszczę - powiedziała zawodniczka Fassa Bortolo, która podczas piątkowego etapu wyrusza z koszulce liderki.

(Fabian Florek)

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda