s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Czwartek, 23 czerwca 2011

Czechy: Niespodziewany triumf Hudecka

Złoty medal mistrzostw Czech w jeździe indywidualnej na czas dość niespodziewanie wywalczył 25-letni Jiri Hudecek z dobrze znanej w naszym kraju ekipy PSK Whirlpool - Author.

Nowy mistrz nie może pochwalić się wybitnymi osiągnięciami w swojej karierze kolarskiej. Wystarczy powiedzieć, że dotychczas największym sukcesem Hudecka była dziewiątą lokata w tegorocznym wyścigu Dookoła Słowacji.

Na drugim miejscu uplasował się Jan Barta z niemieckiej ekipy Team NetApp, przegrywając złoty medal o siedem sekund. Warto dodać, że 26-letni kolarz wywalczył srebro także w ubiegłorocznych mistrzostwach.

Na najniższym stopniu podium stanął Tomas Okrouhlicky z AC Sparta Praga. 25-latek stracił do triumfatora niemal minutę.

Nie.

Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda