Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Piątek, 21 marca 2014

Team Saxo-Tinkoff/tdwsport.com Contador zamierza wygrać Volta a Catalunya

(Fot. Team Saxo-Tinkoff/tdwsport.com)
Alberto Contador (Team Tinkoff-Saxo) po sukcesie na trasie Tirreno-Adriatico, gdzie okazał się najlepszy, chciałby teraz wygrać wyścig Volta a Catalunya. Hiszpan jest przekonany o tym, że stać go na zwycięstwo w bardzo silnej stawce zawodników.

- Nie boję się aktualnie nikogo, co nie oznacza od razu tego, że lekceważę moich rywali, bo tak po prostu nie jest. Zamierzam kontynuować swoją zwycięską passę i wygrać Katalonię, ale wiem, że łatwo o ten sukces nie będzie. Z całą pewnością będzie to jednak ważna impreza, ponieważ czeka mnie bezpośrednia konfrontacja z największym rywalem do triumfu w Tour de France. Froome nie będzie jednak w optymalnej formie, bo zmagał się ostatnio z problemami zdrowotnymi, ale chcę go pokonać i uzyskać nad nim pewnego rodzaju przewagę, zależy mi na tym - wyznał Contador.


Ekipa Team Tinkoff-Saxo do Katalonii pojedzie w następującym składzie: Rafał Majka, Chris Anker Sørensen, Bruno Pires, Sergio Paulinho, Alberto Contador, Rory Sutherland, Jesús Hernández oraz Paweł Poljański.

MG

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda