Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Wtorek, 1 kwietnia 2014

Team Saxo-Tinkoff/tdwsport.com Contador liderem Tinkoff-Saxo na Pais Vasco

(Fot. Team Saxo-Tinkoff/tdwsport.com)
Alberto Contador (Team Tinkoff-Saxo) będzie liderem swojego zespołu podczas hiszpańskiej tygodniówki Vuelta al Pais Vasco. Hiszpan uważa, że po dobrej jeździe w Volta a Catalunya stać go na zwycięstwo w tej ważnej dla niego imprezie.

- W Katalonii nie udało się co prawda odnieść zwycięstwa, ale wszystko rozegrało się na sekundy, a w takiej sytuacji rywalizacja jest jeszcze bardziej zacięta. Jak jednak pokazałem moja forma nadal jest wysoka, a więc podczas Vuelta al Pais Vasco zamierzam atakować, gdzie tylko się da, oczywiście rozsądnie, aby nie przemęczyć organizmu. Dobrze, że będę miał do dyspozycji mocną drużynę, bo może mi się ona przydać. Lista startowa w tym roku prezentuje się imponująco, więc tym bardziej nie mogę doczekać się startu - mówi Contador.


Oto kadra Team Tinkoff-Saxo na Vuelta al Pais Vasco: Alberto Contador, Eduard Beltran, Michael Valgren Andersen, Jesus Hernandez, Jewgienij Pietrow, Sergio Paulinho, Bruno Pires oraz Rory Sutherland.

MG

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda