Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Czwartek, 19 marca 2015

Etixx - Quick-Step/Tim de Waele Boonena powrót na rower

(Fot. Etixx - Quick-Step/Tim de Waele)
W miniony wtorek Tom Boonen opuścił szpital w Herentals, po przebytej operacji na wybitym barku. Chociaż po tym, jak kontuzja wykluczyła Belga z najważniejszych dla niego wiosennych klasyków pojawiły się pogłoski o rozważanym zakończeniu kariery, kolarz Etixx-Quick Step planuje jak najszybszy powrót na rower.

- Operacja się udała, wszystko przebiegło zgodnie z planem - powiedział VTM Boonen. - Tej nocy [w poniedziałek] cierpiałem jeszcze z powodu bólu, który pojawił się kiedy przestało działać znieczulenie, jednak teraz czuję się dobrze. Muszę poświęcić jeszcze jeden dzień na pełen wypoczynek, a w kolejnych dniach zobaczymy, jak będzie się rozwijać sytuacja. Ból jest teraz moim przewodnikiem i doradcą i wskaże mi, co jest obecnie możliwe.


- Będę szczęśliwy, jeżeli moja przerwa zamknie się w przedziale od sześciu tygodni do dwóch miesięcy, ponieważ istnieje przepaść między treningami na trenażerze i jazdą w wyścigach. Pęknięcie w stawie łokciowym jest obecnie największym problemem i w tym stanie ściganie się na brukach nie byłoby możliwe.

AG

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Ocena: 0

Dodano: 2015-03-19 23:27:04
Dodał: '~Anonim'

Re: Boonena powrót na rower

TDF!

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda