Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Czwartek, 8 kwietnia 2010

Austriacy jadą do Turcji


Austriacki team Vorarlberg-Corratec ma za sobą niezłe starty w Niemczech oraz we Włoszech. Chłopcy menedżera Thomasa Koflera planują teraz poszaleć w Tour of Turkey (kat. 2.HC). 46. edycja wyścigu dookoła Turcji odbędzie się w terminie od 11 do 18 kwietnia. Weźmie w niej udział również CCC Polsat Polkowice.

- Koncentrujemy się w tym sezonie przede wszystkim na Osterreich-Rundfahrt oraz Bayern-Rundfahrt. Impreza w Turcji posłuży nam za sprawdzenie formy i przygotowanie właśnie do tych wyścigów - stwierdził Kofler.


W składzie prokontynentalnej ekipy Vorarlberg-Corratec znalazło się miejsce dla Sebastiana Siedlera, który w minionym sezonie wygrał jeden etap. Siedler może liczyć na pomoc: Silvere Ackermanna, Andreasa Dietzikera, Clemensa Fankhausera, Reto Hollensteina, Philippa Ludeschera, Huberta Schwaba oraz Christopha Sokolla.

- Mamy mocny skład. Kolarzy na każdy teren. Wyścig jest o niebo trudniejszy niż rok temu. Chcielibyśmy wygrać jeden odcinek - dodał Kofler.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda