Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Piątek, 6 grudnia 2013

You Tube Armstrong: "Moja kara jest zbyt surowa"

(Fot. You Tube)
Lance Armstrong, który obecnie przebywa na urlopie w Rzymie stwierdził, iż z kolarstwem dzieje się aktualnie coś niedobrego. Amerykanin odniósł się także do swojej dożywotniej kary uczestnictwa w wyścigach kolarskich twierdząc, że jest ona zbyt surowa.

- Jestem winny, wiem o tym doskonale, ale moja kara jest zdecydowanie zbyt surowa. Nie tylko ja brałem doping, praktycznie każdy brał, a ze mnie robi się kozła ofiarnego, jakiegoś najgorszego człowieka. Zdaję sobie sprawę z tego, że zawiniłem nie tylko na płaszczyźnie sportowej, ale także i społecznej, lecz nie można tak obchodzić się z drugim człowiekiem. Jest mi przykro z tego powodu, że nie mogę się ścigać, ale akceptuję to postanowienie.W moim życiu wiele było negatywnych chwil, ale to już daleko za mną, jestem lepszym człowiekiem i nie zasługuję na takie traktowanie. Rzym to piękne miasto, ale nie da się normalnie funkcjonować, gdy słyszy się na swój temat złe rzeczy - mówi Armstrong.


- Mam nadzieję, że sprawa pozytywnie wyjaśni się w najbliższym czasie i kara zostanie zmieniona. Będę o to walczył, ale na razie daję sobie kilka dni odpoczynku, bo ostatnie wydarzenia kosztowały mnie mnóstwo sił. Poświęcę się rodzinie i relaksowi, dzięki temu być może wrócę do normalnego życia, tego mi teraz właśnie trzeba.

MG

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Ocena: -1 Głosów: 3

Dodano: 2013-12-06 19:15:25
Dodał: '~LA'

Re: Armstrong: "Moja kara jest zbyt surowa"

Lance daj spokój, dokładnie każdy brał a tylko z Ciebie robi się najgorszego, dla mnie jesteś Wielkim Mistrzem i tak zostanie!

Ocena: 0

Dodano: 2013-12-07 11:58:53
Dodał: '~lio'

koksik

ale sie zydi pocieszacie

Ocena: +1 Głosów: 1

Dodano: 2013-12-06 21:14:48
Dodał: '~Anonim'

Re: Armstrong: "Moja kara jest zbyt surowa"

w stali tez biora

Ocena: 0 Głosów: 2

Dodano: 2013-12-07 16:26:22
Dodał: '~yorg'

ARMSTRONG

Ten etap w historii kolarstwa powinien być raz na zawsze zamknięty,żaden z zawodników nie powinien być karany,należy przywrócić im wszystkie tytuły jakie zdobyli,bo jeżeli brali wszyscy,a tak było,to należałoby zdyskwalifikować wszystkich bez wyjątku, od 1922 roku.

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda