Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Piątek, 13 maja 2016

Anna Plichta Anna Plichta 5. w Chinach

(Fot. Anna Plichta)
Anna Plichta (BTC City Ljubljana) zajęła 5. miejsce w trzydniowym wyścigu etapowym Tour of Zhoushan Island. Po zwycięstwo w klasyfikacji końcowej w Państwie Środka sięgnęła Rosjanka Elena Kuchinskaya.

Na wschodzie Chin w prowincji Zhejiang w dniach 11-13 maja rozegrany został kobiecy wyścig Tour of Zhoushan Island. Impreza odbywa się regularnie od 2012 roku, a w przeszłości na podium stawały m.in. Giorgia Bronzini czy Elisa Longo Borghini. W tym roku wraz z ekipą BTC City Ljubljana do Państwa Środka udała się Anna Plichta, która zaprezentowała się bardzo dobrze.


Polka na trasach wokół Zhoushan cały czas jechała bardzo czujnie, co zaowocowało 5. miejscem w klasyfikacji generalnej i kolejnymi cennymi punktami w rankingu Międzynarodowej Unii Kolarskiej (UCI). Triumf w klasyfikacji generalnej dzięki zwycięstwu na 2. etapie zapewniła sobie Rosjanka Elena Kuchinskaya.Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Ocena: 0

Dodano: 2016-05-14 11:32:21
Dodał: '~maniek'

Wielki tour

Przeciez tam konkurencji nie bylo, co to za wyscig gdzie kuchinskaya wygrywa, gdzie przy obecnym peletonie ona nie istnieje...

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda