Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Radioshack Leopard Trek Andy Schleck myśli o powrocie na rower

(Fot. Radioshack Leopard Trek)
Zwycięzca Tour de France z 2010 roku, Luksemburczyk Andy Schleck (Trek Factory Racing) przeżywa ciężkie chwile. Zawodnik jest po operacji kolana, ale nie zamierza się poddawać i nie chce jeszcze kończyć obecnego sezonu.

Schleck zdołał ukończyć 3. etap tegorocznego Touru, ale nie przystąpił do kolejnego. Kłopoty z prawym kolanem okazały się bardzo poważne i konieczna była operacja. Aktualnie Luksemburczyk przechodzi okres rekonwalescencji i może jedynie lekko trenować w domu.


- Nie jest ze mną najgorzej, biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności. Staram się myśleć pozytywnie, a we wtorek spotkam się z lekarzami w Bazylei i wtedy będzie wiadomo dużo więcej na temat stanu mojego zdrowia. Nie chce bezczynnie siedzieć i czekać. Jak najszybciej pragnę wrócić na swój rower wyścigowy - powiedział Schleck.

Wciąż nieznana jest przyszłość Luksemburczyka, ponieważ kontrakt z obecnym zespołem wygasa wraz z końcem 2014 roku.

JG

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda