Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo szosowe | szosa

s24.pl > Kolarstwo > Kolarstwo szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Piątek, 10 maja 2013

Acevedo i Haedo poprowadzą Jamis-Hagens


Jamis-Hegman Bermans przystępuje z ambitnymi planami do wyścigu Tour of California. Liderami tego zespołu mają być Juan Jose Haedo, który ma walczyć na sprinterskich końcówkach oraz Janier Acevedo, który ma za zadanie powalczyć o jak najwyższe miejsce w klasyfikacji generalnej imprezy.

Optymistycznie nastawiony przed startem wyścigu jest zwłaszcza Juan Jose Haedo. - Chciałbym wygrać w Kalifornii jakiś etap. Wiem, że moja forma jest wysoka, a moje umiejętności spore, dlatego też mam na to duże szanse, zwłaszcza, że nie będzie aż tak dużej liczby klasowych sprinterów, co muszę wykorzystać. Takie zwycięstwo byłoby ważne dla całej drużyny, więc będę się o to starał z całych sił.


Oprócz wyżej wymienionej dwójki w wyścigu ujrzymy również takich kolarzy jak: Ben Jacques-Maynes, Luis Amaran, Tyler Wren, Carson Miller, Jamey Driscoll iGuido Palma.

MG

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda