Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Kolarstwo

s24.pl > Kolarstwo

Źródło:  "s24.pl"
Piątek, 12 lutego 2010

Powstała Fundacja Rozwoju Kolarstwa


Krzysztof Kuźniak największe sukcesy kolarskie odnosił w kategoriach juniorskich, gdzie zdobył nawet tytuł wicemistrza świata w kolarstwie przełajowym. choć nie jest już czynnym zawodnikiem, nadal działa w kolarstwie. Właśnie założył Fundację Rozwoju Kolarstwa.

Wszyscy dobrze wiemy jak ciężko w dzisiejszych czasach o pozyskanie funduszy na szkolenie młodzieży, tym bardziej cieszą takie ruchy, które mogą w tym pomóc i wspierać młodych adeptów kolarstwa w uprawianiu tej pięknej dyscypliny sportu. Krzysztof Kuźniak, który podobnie jak wielu innych kolarzy w Polsce zbyt wcześnie zakończył swoją sportową karierę, nie zraził się do naszej dyscypliny, wręcz przeciwnie próbuje coś dla niej zrobić.


Wielu byłych zawodników i ludzi związanych z kolarstwem mogli by wziąć z tego przykład i również w ten czy inny sposób propagować i rozwijać nasze kolarstwo, które od wielu lat przeżywa głęboki kryzys, ale być może dzięki takim osobom będzie jeszcze dobrze i będziemy mogli się cieszyć z sukcesów naszych zawodników. Wkrótce będzie można uzyskać więcej informacji na stronie www.krzysztofkuzniak.pl.

Serdecznie zapraszamy do przekazania 1% podatku na rzecz:

Nazwa: Fundacja Rozwoju Kolarstwa Krzysztofa Kuźniaka

Numer KRS: 0000346881

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 0

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Ocena: 0

Dodano: 2010-02-12 10:19:18
Dodał: '~polkatol'

Ten komentarz został skasowany

Ten komentarz został skasowany ponieważ obrażał osoby trzecie

Ocena: 0

Dodano: 2010-02-12 10:26:07
Dodał: '~k.t.'

Odp: Odp: Powstała Fundacja Rozwoju Kolarstwa

to nie jest wcale opłacalne. musiał by dostawać rocznie co najmniej 300tyś z tych 1% to znaczy że musiał by znaleźć osoby prywatne(bo firmy nie mogą przekazywać) płacące 30mln zł. podatku rocznie. poza tym, te organizacje są skrupulatnie sprawdzane więc szanse na jakiekolwiek ukradzenie części pieniędzy dla siebie spadają prawie do zera.

Ocena: 0

Dodano: 2010-02-12 10:36:29
Dodał: '~blondi'

Brawo Kuźniak

To piękne że tak kolega chce robić i pomóć innym, teraz tylko aby znalazły się środki i 1% może być tylko wówczas jak się zgłosi o pożytku publicznym / to jest jeden z warunków/

Ocena: 0

Dodano: 2010-02-12 10:44:47
Dodał: '~Obserwator'

Odp: Powstała Fundacja Rozwoju Kolarstwa

Najlepiej krytykowac nie robiac samemu nic. Zycze wszystkiego najlepszego dla tej inicjatywy.

Ocena: 0

Dodano: 2010-02-12 12:10:18
Dodał: '~młody'

Pytanie

A po co szkolić młodzież? Żeby potem musiała przedwcześnie zakańczać kariery? Ktoś doznał zawodu w tym sporcie i jeszcze próbuje w to samo bagienko wciągnąć kolejnych? Ludzie grajcie na komputerach, róbcie wszystko inne, tylko nie trenujcie kolarstwa!

Ocena: 0

Dodano: 2010-02-12 17:21:10
Dodał: '~czlowiek-wiatr'

zawsze tak bylo

Szkoda zdrowia. Lepiej kupic flache i pochrupac fuke.

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda