Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Polskie ekipy szosowe

s24.pl > Kolarstwo > Polskie ekipy szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Czwartek, 26 lutego 2015

s24.pl/W.Brylla Witecki: "Celem będzie środek sezonu"

(Fot. s24.pl/W.Brylla)

Mini-blog Mariusza Witeckiego (Domin Sport):


- Trochę czasu minęło od mojego ostatniego wpisu na blogu. W skrócie napiszę co ostatnio u mnie się działo i co będzie w najbliższym czasie.

- Wiadomo już, że nasza ekipa zmieniła nazwę na DOMIN SPORT, ale w składzie nie było wielkich rewolucji. Jednak wzmocnienia jakie zostały dokonane na pewno zwiększą naszą siłę w peletonie.


- Ale od początku. Po porządnym odpoczynku po sezonie przygotowania rozpocząłem od połowy listopada, do stycznia trenowałem w domu. W styczniu razem z całą drużyną przebywaliśmy w Polanicy Zdrój, warunki nam sprzyjały, więc każdy dzień spędzaliśmy na rowerze. Dodatkowo popołudniami mieliśmy treningi ogólnorozwojowe.

- Kilka dni temu wróciłem z kolejnego obozu, który odbył się również w Polanicy. Tym razem ekipa nie była w komplecie, bo część chłopaków szykuję się w Hiszpanii. Nam pogoda jednak pozwoliła solidnie potrenować. Codziennie spędzaliśmy sporo czasu na rowerach i swoje założenia zrealizowaliśmy bez problemu.

- Przed nami kolejne zgrupowanie w marcu, a pierwsze starty rozpoczniemy najprawdopodobniej koniec marca/początek kwietnia.

- Krótko podsumowując ten okres, mogę śmiało powiedzieć że przygotowania do sezonu idą bardzo dobrze, co na pewno przełoży się na formę w sezonie. Moim celem będzie środek sezonu, ale nie będę narzekał jeśli noga wcześniej będzie dobra :-)

Pozdrawiam Mariusz Witecki

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 3

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda