Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Polskie ekipy szosowe

s24.pl > Kolarstwo > Polskie ekipy szosowe

Źródło:  "verva-activejet.com"
Niedziela, 10 lipca 2016

verva-activejet.com/Szymon Gruchalski Wielka Nagroda Bełchatowa dla Kamila Gradka

(Fot. verva-activejet.com/Szymon Gruchalski)
Kamil Gradek wygrał wyścig kolarski o Wielką Nagrodę Bełchatowa i Puchar Prezydenta Bełchatowa. Dla zawodnika VERVA Activejet Team był to ostatni sprawdzian przed zbliżającym się Tour de Pologne.

Gradek odjechał na trasie wyścigu z Dominikiem Oborskim (Domin Sport) i dzięki udanej współpracy udało im się dojechać wspólnie aż do mety. Na finiszu lepszy okazał się Gradek, dzięki czemu sięgnął po zwycięstwo w wyścigu.


Za plecami prowadzącej dwójki jechała kolejne z kolarzem Vervy i Domin Sport. Trzeci stopień podium uzupełnił Artur Detko przed Adamem Stachowiakiem. Zarówno Gradek jak i Stachowiak już we wtorek staną na starcie Tour de Pologne.

- Wystartowałem w Bełchatowie z myślą o tym, aby „przepalić” nogę przed Tour de Pologne. Jak widać po wynikach to się udało. Ostatnie dni to przygotowania do naszego narodowego wyścigu i wydaje mi się, że forma jest odpowiednia - powiedział Gradek.

Wśród zawodników do lat 23 triumfował Norbert Banaszek, a najaktywniejszym kolarzem został Paweł Bernas - obaj VERVA Activejet Team.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda