Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Polskie ekipy szosowe

s24.pl > Kolarstwo > Polskie ekipy szosowe

Źródło:  "s24.pl"
Niedziela, 19 czerwca 2016

s24.pl/Dariusz Krzywański Wibatech Fuji kończy Oberosterreichrundfahrt

(Fot. s24.pl/Dariusz Krzywański)
Kolejny dobry start mają za sobą kolarze ekipy Wibatech Fuji. Tym razem podopieczni Wiesława Ciasnochy walczyli na trasach 7. edycji Oberosterreichrundfahrt.

Walczyli bardzo dzielnie i tanio skóry nie sprzedali. Już pierwszego dnia rywalizacji, podczas trudnego odcinka pod górę w Linzu 11. miejsce wywalczył Jacek Morajko, który był zdecydowanie najlepiej dysponowany przez cztery dni zmagań. Najlepiej popularny Moraj spisał się na 142-kilometrowym etapie z Stocker do Ulrichsberg, gdzie finiszował trzeci. Solidna postawa sprawiła, że doświadczony 35-letni zawodnik zmagania ukończył na 12. miejscu w klasyfikacji końcowej.


Teraz przed kolarzami polskiej kontynentalnej grupy kilka dni wytchnienia, mistrzostwa Polski w Świdnicy, które rozpoczną się już 22 czerwca. Imprezą docelową będzie startujący już 2 lipca prestiżowy Osterreich-Rundfahrt, gdzie nasza ekipa będzie jedną z dwóch na co dzień ścigającą się w trzeciej dywizji.

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 2

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda