Forum Dołącz do nas - zarejestruj się! Uwaga! Ten serwis używa cookie -więcej-
» Polskie ekipy szosowe

s24.pl > Kolarstwo > Polskie ekipy szosowe

Źródło:  "Informacja prasowa" "s24.pl"
Czwartek, 18 sierpnia 2016

s24.pl/Dariusz Krzywański VERVA Activejet Team przed Cyclassics Hamburg

(Fot. s24.pl/Dariusz Krzywański)
Czwartym wyścigiem z kalendarza World Tour w 2016 roku dla VERVA Activejet Team będzie Cyclassics Hamburg. W Niemczech liderem zespołu Piotra Kosmali będzie Paweł Franczak.

Oprócz popularnego "Franka" w ośmioosobowym składzie znaleźli się: Adrian Banaszek, Kamil Gradek, Jonas Koch, Jiri Polnicky, Jordi Simon, a także dwóch debiutantów w wyścigu tej klasy Norbert Banaszek i Stanisław Aniołkowski. - Chciałem docenić ich zaangażowanie w ten sezon i pracę na rzecz starszych kolegów. Obaj bardzo się rozwinęli przez ostatnie pół roku i myślę, że są gotowi na to wyzwanie. Wiem, że dadzą z siebie wszystko – komentował decyzje personalne dyrektor sportowy VERVA Activejet Team, Piotr Kosmala.


Faworytami 21. edycji Cyclassics Hamburg już tradycyjnie będą sprinterzy, którym sprzyja płaska trasa. Tytułu z ubiegłego roku bronił będzie Andre Greipel (Lotto Soudal), a na liście startowej, oprócz zawodników Vervy znalazł się jeszcze Maciej Bodnar (Tinkoff).

Twoja ocena:

 

Średnia ocena:

głosów: 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy

Sondaż
Czy uważasz, że Tour de Pologne kobiet to dobry pomysł?
Tak, to znakomity pomysł, dzięki któremu kolarstwo kobiet w Polsce wiele zyska! Nie wiem, wszystko zależy jakie gwiazdy będą przyjeżdżać do Polski... Nie, ale tylko dopóki nie wejdzie do kalendarza najwazniejszych wyścigów kobiet na świecie To się nie uda